Modlitwa o rozeznanie powołania i o dobrego męża i żonę 9.11.2023

W pierwsze czwartki miesiąca (w listopadzie br. wyjątkowo w drugi czwartek) Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie zaprasza na wspólną modlitwę o rozeznanie powołania i o dobrego męża i żonę.

Spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 19.00 w dolnym kościele parafii pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7).

Zapraszamy na spotkanie młodych, zwłaszcza licealistów i studentów, w ramach projektu „Sen o pięknym życiu” 👩‍❤️‍👨.png we czwartek, 9 lstopada 2023 o godz. 19.00 w kościele dolnym przy parafii św. Józefa w Lublinie.