Modlitwa o dobrego męża i żonę oraz rozeznanie powołania z CDM 2.02.2023

W pierwsze czwartki miesiąca Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie zaprasza na wspólną modlitwę o rozeznanie powołania i o dobrego męża i żonę. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 19.00 w dolnym kościele parafii pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7).

Na najbliższym spotkaniu w czwartek, 2 lutego 2023 r., spotkanie poprowadzi s. Sylwia Stelmach FMM. Siostra, która 15 rok w Zgromadzeniu Franciszkanek Misjonarek Maryi, zajmuje się duszpasterstwem młodzieży, prowadzi katechezy i rekolekcje dla młodzieży. Po Mszy św. wygłosi konferencję pt.: Kocham, więc jestem – powołani do Miłości po niej odbędą się warsztaty związane z tematem.

Będzie również czas na spotkanie integracyjno-poznawcze przy kawie i herbacie w salach Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.