Młodzi ze Świętymi za Polskę 7-11.11.2023

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do w dniach 7-11 listopada 2023 r. do włączenia się we wspólną modlitwę „Młodzi ze Świętymi za Polskę”, której zwieńczeniem będzie spotkanie 11 listopada o godz. 20.00 i czuwanie ze Świętymi w parafii pw. Świętego Józefa w Lublinie.

Aby włączyć się w akcję trzeba codziennie zajrzeć na nasz profil Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie, skorzystać z przegotowanej tam krótkiej modlitw i dołączyć do niej w miarę możliwości także udział we Mszy św. i przyjęcie Komunii św. w intencji Ojczyzny.

Facebook CDM: https://www.facebook.com/CDMLublin
Instagram: https://www.instagram.com/cdm.lublin/


INFORMACJA CENTRUM DUSZPASTERSTWA MŁODZIEŻ:

Listopad to czas ważnych dat. Dopiero obchodziliśmy Uroczystość Wszystkich Świętych a już niebawem przed nami Święto Niepodległości i 105. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Z inicjatywy Archidiecezjalnej Rady Młodych chcemy połączyć te dwa ważne wydarzenia i zaprosić Was do wspólnej modlitwy młodych za Polskę!

⏱.png Kiedy? 7-11 listopada 2023

🌍.png Gdzie? Na profilu Centrum Duszpasterstwa Młodzieży na Facebooku i Instagramie

➡️.png Jak? Codziennie na Facebooku będzie Was czekać zachęta do krótkiej modlitwy z jednym ze Świętych – Patronów Polski. Zwieńczeniem będzie wspólne spotkanie 11 listopada i czuwanie ze Świętymi w parafii pw. Świętego Józefa w Lublinie ⛪.png

Jak się włączyć? Zaglądaj codziennie na nasz profil i dołącz do nas 11 listopada w parafii św. Józefa! Zachęcamy, żeby do codziennej krótkiej modlitwy dołączyć także udział we Mszy św. i przyjęcie Komunii św. w intencji Ojczyzny.

A naszą dzisiejszą inspiracją niech będzie bł. Karolina Kózkówna, której wspomnienie już 18 listopada! Karolina w swoim środowisku była młodą ewangelizatorką, katechizując wiejskie dzieci i dając świadectwo swojej wiary aż do męczeńskiej śmierci w obronie czystości. Może i Ty zechcesz kogoś zaprosić do wspólnej modlitwy?

A więc… zaczynamy! Gotów?

• Strona www: https://cdmlublin.pl
• Facebook: https://www.facebook.com/CDMLublin
• Instagram: https://www.instagram.com/cdm.lublin/
• YouTube: https://www.youtube.com/c/CDMLublin

Print Friendly, PDF & Email