Miłość Matki w przytuleniu krzyża – rekolekcje w Nałęczowie 17-19.05.2019

Dom Rekolekcyjny „Promień” w Nałęczowie wraz z Dziełem Biblijnym Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej zapraszają na rekolekcje biblijne, które odbędą się w dniach 17-19 maja 2019 r. (piątek-niedziela) w Domu Rekolekcyjno-Formacyjnym prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej w Nałęczowie.

Rekolekcje poprowadzi ks. prof. dr hab. Mirosław Wróbel, dyrektor Instytutu Nauk Biblijnych KUL. Tematem rekolekcji stanie się „Miłość Matki w przytuleniu krzyża„.

Rekolekcje te będą okazją do doświadczenia mocy Słowa Bożego, które pozwala przyjąć  cierpienie, jako dar  uczestniczenia w miłości Boga do człowieka. W atmosferze modlitwy i wyciszenia będzie można kontemplować wiarę Maryi, która z myślą o nas – swoich duchowych dzieciach – współuczestniczyła w męce swojego Syna, Jezusa Chrystusa, abyśmy wszyscy mogli doświadczyć nowości życia w Duchu Świętym. Zaproszenie na rekolekcje jest skierowane do wszystkich tych, którzy pragną doświadczyć  PRZYTULENIA DO SERCA MATKI BOGA.

Dom Rekolekcyjny „Promień”
Nałęczów, ul. 1-go Maja 24
tel. 81 501 44 32
www.promien-naleczow.pl

Atrakcyjnie usytuowany Dom Rekolekcyjny PROMIEŃ, prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej w Nałęczowie, stwarza możliwość odpoczynku i nabrania nowych sił do podejmowania codziennych trudów.

Print Friendly, PDF & Email