Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie – 15.05.2022

Centrum Jana Pawła II w Lublinie zaprasza na tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny, który w Lublinie odbędzie się w niedzielę, 15 maja 2022 r. Wydarzenie rozpocznie się na placu przed Kościołem Akademickim KUL w Lublinie o godz. 14.30 koncertem pt.: „Scena pełna życia – Solidarni z Ukrainą. Następnie uczestnicy wyruszą do archikatedry, gdzie o godz. 17.00 rozpocznie się Msza św. w intencji rodzin pod przewodnictwem Księdza Biskupa Józefa Wróbla.


PROGRAM:

14.30 – Koncert pt.: Solidarni z Ukrainą /na dziedzińcu KUL/

Wystąpią:
• Halina Risna – sopran, Olha Hrytsak – alt, Robert Grudzień – akompaniament
• Schola młodzieżowa Parafii Świętej Rodziny w Lublinie

16.00 – Przemarsz do Archikatedry Lubelskiej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Józefa Wróbla. W czasie przemarszu wystąpi Zespół Palotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji

17.00 – Msza Święta w Archikatedrze Lubelskiej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Józefa Wróbla


Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie przybędzie na Mszę św. z ikoną Świętej Rodziny – poświęconą podczas Archidiecezjalnej Pielgrzymki Rodzin do Sanktuarium św. Józefa w Lublinie (1.05.2022), która od tego dnia będzie peregrynować wśród rodzin Domowego Kościoła w naszej archidiecezji.

Podczas w archikatedrze będą wystawione relikwie św. Joanny Beretty Molla, w 100. rocznicę jej urodzin i 60 rocznicę śmierci.

Print Friendly, PDF & Email