Magazyn „Bliżej życia z wiarą” – nowa propozycja Tygodnika „Niedziela”

Instytut Niedziela jako wydawca Tygodnika Katolickiego Niedziela i portalu www.niedziela.pl uruchamia nowy projekt – magazyn prezentujący ludzi wiary, polskie tradycje i sprawy rodziny „Bliżej życia z wiarą”.

W lekkim, kolorowym wydaniu, znajdą się opisy miejsc, które warto zobaczyć; przejmujące historie ludzi, którym wiara pomogła w trudnych momentach życia; historie cudów i uzdrowień, ale też porady zdrowotne, kulinarne i ogrodnicze, czy kącik dla dzieci. 24-stronicowy, kolorowy tygodnik skierowany jest do ludzi, którym bliskie są wartości chrześcijańskie oraz sprawy wiary, jak i do osób, które nie czują się związane z Kościołem.

Pierwszy numer nowego magazynu ukaże się z datą 4 września. „Bliżej życia z wiarą” dostępne w parafiach wraz z Tygodnikiem Katolickim Niedziela (cena 10 zł) oraz w salonach prasowych.

więcej: www.niedziela.pl