LUBSACRO 2014

W tym roku w dniach 23-25 września swoje podwoje dla tematów Sacro otwierają lubelskie targi. W zakres tematyczny wystawy wchodzą m.in. konserwacja, zabezpieczenia obiektów sakralnych, wyposażenie, ogrzewanie, monitoring itp.

Więcej zob.: www.lubsacro.targi.lublin.pl

Warsztaty dla Katechetów odbędą się podczas LUBSACRO. Tę informację można już rozpowszechniać, bo jest pewna.

Warsztaty są bezpłatne, więc może osoby duchowne, ale nie tylko, prowadzące Katechezę lub Nauczyciele, których Ksiądz zna, będą chciały skorzystać.  Zapisów na warsztaty dokonuje się na stronie http://www.lubsacro.targi.lublin.pl/pl/43/warsztaty_dla_katechetow

Lub wysyłając do mnie e-maila e.kolodynska@targi.lublin.pl

 

Jednocześnie chcę wspomnieć, że będziemy organizować konkurs dla PARAFII pod nazwą P@rafia on-line.

Głównym celem KONKURSU P@rafia on-line jest wyłonienie i promocja najaktywniejszej Parafii, która aktywizuje  swoje działania poprzez stronę www.

Do konkursu zapraszamy diecezje z obszaru Polski wschodniej, na który składają się między innymi: Archidiecezja Lubelska, Diecezja Siedlecka i Sandomierska, Archidiecezja Białostocka, Diecezje Drohiczyńska i Łomżyńska, Archidiecezja Przemyska, Diecezja Rzeszowska i Zamojsko – Lubaczowska, Diecezja Radomską, Archidiecezja Warszawska oraz Diecezja Warszawsko ? Praska.

Naszym przesłaniem jest promowanie nowoczesnej parafii, która pobudza działania społeczności parafialnej i  opiera się  na charyzmie, umiejętnościach organizacyjnych i zdolnościach proboszcza.

Nagrodą w konkursie będzie stworzenie profesjonalnej strony www i bezpłatny serwis informatyczno- reklamowo-marketingowy przez kilka miesięcy.

Jesteśmy w trakcie negocjacji z trzema dużymi firmami, które zasponsorują nagrodę.

Dodatkowo telewizja wschodnia.tv nagra film o parafii.

Szczegóły konkursu, wraz z regulaminem i nagrodami podam do ok. 20 lipca.

Myślę, że to ciekawa inicjatywa przy okazji wydarzenia LUBSACRO 2014.

 

rp

Print Friendly, PDF & Email