Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR 25-27.10.2019

W dniach 25-27 października 2019 r. w Targach Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11) odbędą się Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR.

To wydarzenie podczas którego będzie można wykonać bezpłatne badania medyczne, poszerzyć wiedzę na temat swojego bezpieczeństwa, uzyskać porady prawne oraz miło spędzić czas. Projekt objął patronatem honorowym abp Stanisław Budzik.

Na uczestników czekają atrakcje, występy, prelekcje. Gościem specjalnym będzie p. Halina Frąckowiak. Wystąpią także: Dariusz Tokarzewski – członek Zespołu VOX oraz Łukasz Jemioła. Wstęp jest bezpłatny.

Seniorzy są naszą ogromną wartością. To oni nas kształtują, podtrzymują rodzinne tradycje, przekazują nam pamięć o minionych czasach. To właśnie z myślą o nich powstały Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR. W dniach 25-27 października do Lublina zawitają seniorzy z całego województwa lubelskiego. Nie zabraknie atrakcji, rozmów oraz wspomnień. Podczas trzech dni seniorzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań, uczestniczyć w różnych warsztatach, szkoleniach i spotkaniach. Nie zabraknie dobrego jedzenia i muzyki. Będzie można posłuchać przebojów znanych gwiazd muzyki estradowej oraz samemu spróbować swoich sił na scenie. Dla uczestników przygotowaliśmy moc atrakcji!

LUBSENIOR to zupełnie nowy projekt skierowany do seniorów, ich rodzin, opiekunów i rehabilitantów. Wydarzenie jest współorganizowane przez Targi Lublin S.A. oraz Urząd Miasta Lublin. Celem spotkania jest pokazanie, że człowiek dojrzały może żyć w godnych warunkach, cieszyć się dobrym zdrowiem, być darzonym powszechnym szacunkiem, czuć się bezpiecznie, aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym oraz realizować swoje zainteresowania i pasje.

więcej: www.lubsenior.pl
www.60plus.pl
www.targi.lublin.pl

Print Friendly, PDF & Email