Lednica już niedługo – zapisy na wyjazd z CDM do 20.05.2022

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie zaprasza na wspólny wyjazd do Lednicy na XXVI Spotkanie Młodych LEDNICA 2000, które odbędzie się 4 czerwca 2022 r. Zapisy trwają do piątku, 20 maja br. Hasłem tegorocznego spotkania będzie wezwanie: „Na krańce świata”.

„Na krańce świata” – Pragniemy, aby te słowa dotarły do młodych ludzi także dzisiaj. Zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek byli nad Lednicą, i każdego, kto pragnie tu przybyć, by słuchać Słowa Bożego, uwielbiać Boga i tworzyć wspólnotę wiary. Zabierzcie także gości z Ukrainy, byśmy razem prosili Boga o pokój.

https://www.lednica2000.pl/

Pojedź z nami i doświadcz wiary w młodym i żywym Kościele!

Zostało nam jeszcze koło 40 miejsc – nie czekaj i uzupełnij formularz.
👉🏻https://forms.gle/feqgTgF1fELz9d5Y7
Nasze zapisy trwają do piątku, 20 maja br.

Młodzi Przyjaciele! Już po raz dwudziesty szósty Chrystus zwołuje nas do źródeł chrzcielnych Polski. Zapraszam Was w sobotę 4 czerwca 2022 r. na Pola Lednickie! Po dwuletniej obecności, tylko on-line, mamy możliwość spotkania się znów na żywo. Tegoroczne Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 odbędzie się pod hasłem „Na krańce świata”. Za tymi słowami kryje się pragnienie Pana Jezusa, który posłał swoich uczniów do głoszenia Ewangelii. Widzimy, z jakim rozmachem realizował to wezwanie św. Paweł i wielu innych chcących żyć na wzór apostołów. Wiemy, że te słowa dotyczą także każdej i każdego z Was. Niech pomogą nam, również dziś, na nowo wybrać Chrystusa i umocnić się w wierze.

Tomasz Nowak OP, Duszpasterz XXVI Spotkania Młodych LEDNICA 2000

Program:
👉🏻 Wyjazd około 2:00, 4 czerwca z Lublina
Powrót około 8:00, 5 czerwca.
👉🏻 Jutrznia w Katedrze Gnieźnieńskiej
Udział w spotkaniu młodych💰
Koszt to 200 zł

Zachęcamy również do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu na facebooku:
https://fb.me/e/1JVJEgiqw

Nie wiesz jak wygląda Lednica2000?
Obejrzyj jak było w 2019 roku! 😃
https://www.youtube.com/watch?v=pk1zOkxj5Dc

więcej: https://www.lednica2000.pl/

Print Friendly, PDF & Email