Ks. prof. Antoni Dębiński ponownie wybrany rektorem KUL

W czwartek, 5 maja 2016 r.,  ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński został ponownie wybrany na rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Kadencja rozciągająca się na lata 2016-2020, będzie kontynuacją pełnienia przez Księdza Rektora tej funkcji od 1 września 2012 roku.

Senat KUL dokonał także wyboru nowych prorektorów uczelni. Na funkcję prorektora ds. finansów został wybrany dr hab. Paweł Smoleń, prof. KUL , a prorektorem ds. nauki i kontaktów z zagranicą został o. dr hab. Marcin Tkaczyk, prof. KUL.

KAI-Lublin [mt, Ks. prof. Antoni Dębiński ponownie rektorem KUL]: Decyzją Senatu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II rektorem uczelni na kolejną kadencję został wybrany ks. prof. Antoni Dębiński. ? To wielkie wyróżnienie i zaszczyt ? podkreślił rektor. Będzie to kolejna kadencja wybitnego specjalisty w zakresie prawa rzymskiego. – To wielkie wyróżnienie i zaszczyt pełnić funkcję rektora ? podkreślił ks. Dębiński… [czytaj dalej]