Koncert z okazji jubileuszu 100-lecia KUL – JA JESTEM – 26.02.2018

Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zaprasza na uroczysty koncert z okazji jubileuszu 100-lecia KUL zatytułowany JA JESTEM,  który odbędzie się w poniedziałek 26 lutego 2018 r. o godz. 19.00 w sali operowej Centrum Spotkania Kultur.

Podczas koncertu usłyszymy fragmenty Pisma Świętego w interpretacji czołowych polskich aktorów, którym towarzyszyć będzie muzyka symfoniczna oraz specjalne realizacje dźwiękowe i audiowizualne. Na scenie wystąpią m. in. Anna Dymna, Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Trela, Stanisław Soyka, Adam Woronowicz, Wojciech Malajkat, Miłogost Reczek, a także Orkiestra Trybunału Koronnego i Chór KUL.

Koncert jest uroczystym zwieńczeniem trwającej trzy lata pracy nad przygotowaniem pierwszego nagrania całego Pisma Świętego (BIBLIA AUDIO superprodukcja) w języku polskim. Efektem tej pracy jest trwające 113 godzin profesjonalne słuchowisko z dźwiękami tła i własną muzyką, w przygotowaniu którego wzięło udział wielu znanych artystów oraz setki amatorów-wolontariuszy. W sumie nagrano 480 głosów. Fragmenty lub całość można pobrać za darmo na stronie BIBLII AUDIO. KUL był partnerem projektu.

Reżyserem koncertu jest aktor i reżyser oraz pomysłodawca projektu BIBLIA AUDIO Krzysztof Czeczot, którego także zobaczymy na scenie.

Bilety na koncert w cenach: 10 zł (dla osób z niepełnosprawnością), 40, 60, 80 i 120 zł można nabyć w kasie CSK oraz w sprzedaży internetowej na portalu eventim.pl

Info o projekcie: http://bibliaaudio.pl/

Print Friendly, PDF & Email