Koncert Wielkanocny: Ufam Tobie. Psalmy Dawidowe ? na Poczekajce

ufam

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie wraz z parafią pw. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka (Al. Kraśnicka 76) zapraszają  na kolejne wydarzenie – w ramach projektu: „Z Kulturą do Nieba? – Koncert Wielkanocny Ufam Tobie. Psalmy Dawidowe – w niedzielę 19 kwietnia 2015 r. o godzinie 19.15 ? w amfiteatrze parafialnym na Poczekajce.

Wykonawcy:

Małgorzata Hutek ? wokalistka, autorka muzyki
Nikola Kołodziejczyk ? pianino
Paweł Wszołek ? kontrabas
Grzegorz Masłowski ? perkusja
Krzysztof Lenczewski – wiolonczela

Małgorzata Hutek ? młoda, utalentowana wokalistka jazzowa, do której osiągnięć  należą m. in. otrzymanie nagrody  Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana 2012, Grand Prix Jazz Melomani, występ na Jazz Jamboree 2013 wraz z projektem United States of Beta oraz dzięki stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego nagranie debiutanckiej płyty Grounded in love.

Projekt Ufam Tobie zrodził się w wyniku twórczej konfrontacji osobistego doświadczenia wokalistki z Psalmami Dawidowymi i Pieśnią nad pieśniami. Nowy projekt muzyczny Małgorzaty Hutek porusza głębią tekstów biblijnych, a także niezwykle interesującą warstwą muzyczną stworzoną przez samą wokalistkę. W projekt zaangażowana jest czołówka polskiej młodej sceny jazzowej. Psalmy w ich wykonaniu nabierają zupełnie nowych kolorów i znaczeń, stając się opowieścią.

Print Friendly, PDF & Email