Koncert papieski w Lublinie – Jan Paweł II „Dar i Tajemnica” – 17.05.2020

Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II parafia pw. Świętej Rodziny w Lublinie zaprasza na Koncert Papieski – Jan Paweł II „Dar i Tajemnica”, który odbędzie się 17 maja 2020 r. (niedziela) o godz. 19.00 w kościele parafialnym przy ul. Jana Pawła II 11.

Koncert transmitowany będzie na żywo przez TVP3 Lublin i przez stronę internetową parafii: www.rodzina.lublin.pl – 17.05.2020 r. godz. 19.00-20.00

Program Koncertu:

Poezja, wiersze Karola Wojtyły i część I „Tryptyku Rzymskiego”, wątki autobiograficzne z „Daru i Tajemnicy”, niektóre myśli z wywiadu rzeki „Przekroczyć próg nadziei”, fragment listu do twórców.

Wykonawcy:

• Jerzy Zelnik – recytacja
• Bogusław Morka – śpiew
• Robert Grudzień – organy, fortepian

W koncercie wystąpię polscy artyści, występujący na scenach teatralnych, filharmonicznych oraz w świątyniach całego kraju.

Scenariusz: Jerzy Zelnik
Kierownictwo muzyczne: Robert Grudzień