Koncert muzyki chrześcijańskiej na Poczekajce 23.10.2016

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii „Poczekajka” zaprasza na Koncert muzyki chrześcijańskiej – zespołu BeU, realizowany w ramach szóstej edycji projektu: „Z Kulturą do Nieba”, który odbędzie się w niedzielę 23 października 2016 r. o godzinie 19.15 w amfiteatrze przy kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka w Lublinie na Poczekajce (Al. Kraśnicka 76).

Koncert skierowany jest nie tylko do młodych, ale także do tych, którzy głębiej zastanawiają się nad sensem swojego życia. W śpiewanych tekstach usłyszymy o ważnych sprawach, o relacji z Panem Bogiem, próbując znaleźć chrześcijański kontekst dla problemów codzienności. Forma muzyczna oparta na rytmach muzyki funk, disco, rock. Wszystkie teksty śpiewane są po polsku.

Patronat honorowy objęli:

O. Andrzej Kiejza – Minister Prowincjalny
Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego
Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin
Piotr Kowalczyk – Przewodniczący Rady Miasta Lublin

Koncert organizowany jest w ramach rozpoczynającego się Tygodnia Misyjnego w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie. Realizowany jest przy wsparciu Finansowym Miasta Lublin .

Więcej informacji – o. Tomasz Mantyk – tel. 513 233 184

2016_poczekajka_beu

Print Friendly, PDF & Email