Koncert inaugurujący obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Centrum Jana Pawła II w Lublinie, Stowarzyszenie Pro Musica Antiqua i Parafia Świętej Rodziny w Lublinie zapraszają na uroczysty koncert inaugurujący obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Koncert odbędzie się w dniu 11 listopada 2017 r. o godz. 19.00 w kościele pw. Świętej Rodziny w Lublinie, przy ul. Jana Pawła II 11.

W koncercie wystąpią:

Dorota Laskowiecka – sopran
Kamil Król – tenor
Irina Stukaszina-Gąsior – skrzypce
Żaneta Magryta-Sidoruk – wiolonczela
Jolanta Skorek-Münch – fortepian, organy
Chór Św. Jana Pawła II przy Centrum Jana Pawła II pod dyrekcją Ks. Tomasza Lisieckiego

W programie: Stanisław Sylwester Szarzyński – Iesu spes mea, Johann Pachelbel – Magnificat oraz utwory kompozytorów polskich (Fryderyk Chopin, Stanisław Moniuszko, Henryk Wieniawski, Zygmunt Noskowski, Mieczysław Karłowicz, Stanisław Niewiadomski).

Patronat Honorowy:

J. E. Ks. Abp Stanisław Budzik, Metropolita Lubelski

Wydarzenie to jest realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Lubelskiego.