Ja człowiek ufam Tobie – koncert 6.06.2017

We wtorek 6 czerwca 2017 r. o godz.. 19.00, w ramach Tygodnia z Janem Pawłem II – w 30-tą rocznicę pobytu Jana Pawła II w Lublinie, w kościele pw. Świętej Rodziny w Lublinie (ul. Jana Pawła II 11) odbędzie się koncert „JA CZŁOWIEK UFAM TOBIE„.

Wystąpi Piotr Selim, z własnymi kompozycjami do tekstów Hanny Lewandowskiej i Karola Wojtyły, z towarzyszeniem Chóru Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie pod dyrekcją Renaty Kołodyńskiej-Pydy oraz Chóru „Akademos” Międzynarodowych Szkół Paderewskiego w Lublinie pod dyrekcją Elżbiety Niczyporuk.

Piotr Selim (Piotr Chilimoniuk) – pianista, kompozytor, wokalista, aranżer. Absolwent lubelskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Lipińskiego (1992) oraz łódzkiej Akademii Muzycznej. Pracownik dydaktyczno-naukowy Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Współzałożyciel, pianista i wokalista lubelskiego zespołu Federacja (Lubelska Federacja Bardów). Współzałożyciel kwintetu „Tanquillo” specjalizującego się w wykonywaniu muzyki Astora Piazzolli. Na stałe współpracuje z autorką tekstów Hanną Lewandowską, z którą napisali około 200 piosenek. Działalność artystyczną na gruncie muzyki poważnej rozpoczął jeszcze w trakcie studiów i nadal koncertuje jako solista, kameralista… [więcej: www.piotrselim.pl].

 

Print Friendly, PDF & Email