III Bal Wolontariusza ? Krańce Świata! – 26.11.2016

W sobotę, 26 listopada 2016 r. o godzinie 19.00 w Hali Sportowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II przy ul. Konstantynów 1G w Lublinie odbędzie się III Bal Wolontariusza. Jego motto to: Krańce Świata.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są wszystkie osoby, którym bliska jest idea wolontariatu, czyli bezinteresownego działania na rzecz innych. Mogą to być zarówno osoby zrzeszone w Szkolnych Kołach Caritas czy Parafialnych Zespołach Caritas, ale także wolontariusze innych organizacji pozarządowych, członkowie grup nieformalnych czy też sympatycy, osoby, które chcą poczuć klimat wolontariatu i być może do niego dołączyć.

Dochód z biletów ? cegiełek (ich wartość to 20 zł) przekazany zostanie na zakup wymarzonych prezentów świątecznych dla małych podopiecznych Caritas w ramach akcji ?Prezenty z nieba?. Nasi wolontariusze już od początku października razem z dziećmi tworzą rysunki i listy do św. Mikołaja. Uroczyste wręczenie ?Prezentów z Nieba? odbędzie się 3 grudnia br. w auli Domu Nadziei Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

Cegiełki, a także materiały promocyjne można otrzymać u Wolontariuszy CAL, a także w Centrali Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2 w Lublinie. Można też zgłosić swój udział wypełniając formularz na stronie: www.lublin.caritas.pl

bw-plakat

Print Friendly, PDF & Email