II Marsz Wszystkich Świętych w Lublinie – 31.01.2019

Parafia p.w. Nawrócenia św. Pawła w Lublinie zaprasza dorosłych, młodzież i dzieci do udziału w II Marszu Wszystkich Świętych w Lublinie w dniu 31 października 2019 r. Spotkanie rozpocznie Msza św. o godz. 18.30 w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła (ul. Bernardyńska 5).

Po Eucharystii wymarsz korowodu świętych w kierunku Krakowskiego Przedmieścia i placu Litewskiego ze śpiewem, rozdawaniem obrazków polskich świętych i wspólną radosną modlitwą. Mile widziane przebranie się za postaci świętych.

Organizatorzy proszą chętnych w grupach zorganizowanych oraz indywidualnych uczestników o wcześniejsze zgłoszenia uczestnictwa na maila: marszswietych@poddamaszkiem.pl, gdyż dla zarejestrowanych uczestników Fundacja pod Damaszkiem przewiduje atrakcyjne nagrody.

więcej: www.facebook.com