Fatimski Piknik Rodzinny w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Lublinie – 9.06.2024

Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Lublinie zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 9 czerwca 2024 r. (niedziela) o godz. 13.00 na terenie przykościelnym przy ul. Juliana Tuwima. Zaplanowane są różne atrakcje i niespodzianki, konkursy, gry i zabawy. Dla dorosłych – i nie tylko – także odrobina profilaktyki zdrowia.

Festyn poprzedzi o godz. 12.00 Msza Święta w intencji małżeństw z parafii, obchodzących w tym roku okrągłe jubileusze zawarcia małżeństwa.

A po Mszy św.: występy na scenie, gry, zabawy i animacje dla dzieci, Familijka, dmuchaniec, popcorn, wata, grill, wystawa motocykli, malowanie twarzy, stoiska tematyczne, prezentacja karetki pogotowia ratunkowego, badanie ciśnienia, porady medyczne, profilaktyka antynikotynowa.