Dzień Wspólnoty Oazy Wielkiej Gilead 14.07.2016

Diakonia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, który będzie miał miejsce w czwartek, 14 lipca 2016 roku, w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Lublinie (ul. Nałkowskich 80a).

Trwa I turnusu wakacyjnych rekolekcji oazowych, w których uczestniczy ponad 400 osób. W Dniu Wspólnoty wezmą udział uczestnicy rekolekcji odbywających się na terenie naszej archidiecezji:

ODB I Łańcuchów, ODB III Bukowa Wielka, OND II i OND III Skrobów, ON I i ONŻ I Żyrzyn, ON II i ONŻ II Siostrzytów, ONŻ (OR) II Nałęczów (diec. warszawsko-praska), ON III i ONŻ III Lublin (diec. bielsko-żywiecka)

Plan Dnia Wspólnoty Oazy Wielkiej Gilead

14 lipca 2016 roku, parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Lublinie
/ul. Nałkowskich 80b, 20-470 Lublin/

Przy Kościele (boisko):

09.30 ? Zawiązanie wspólnoty ? Meldunki, prezentacja znaku, piosenka oazy

Kościół:

11.15 ? Godzina świadectw

12.15 ? Przygotowanie do Eucharystii

12.30 ? Eucharystia: Przewodniczy Ks. Adam Bab ? wikariusz biskupi, ds. młodzieży

Przy Kościele (boisko):

14.00 ? agapa ? posiłek

15.30 ? Godzina Odpowiedzialności i Misji

16.30 ? Zakończenie, Modlitwa aktem konstytutywnym ? oddanie Ruchu i każdego z nas Niepokalanej Matce Kościoła

17.00 ? Rozjazd do oaz średnich.

A wszystko w drodze na Światowe Dni Młodzieży.

więcej informacji: www.lublin.oaza.pl