Dzień Solidarności Międzypokoleniowej 2015

Miasto Lublin zaprasza do udziału w obchodach Dnia Solidarności Międzypokoleniowej 2015, które będą miały miejsce w tym roku, w dniu 29 kwietnia (środa).

Dzień Solidarności Międzypokoleniowej jest świętem radości i budowania dialogu wszystkich pokoleń. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy serdecznie zapraszają całe rodziny: dzieci, rodziców, dziadków i opiekunów.

Program uroczystości:

godz. 11.00 – Msza święta w Archikatedrze Lubelskiej sprawowana przez biskupa Ryszarda Karpińskiego w intencji solidarności międzypokoleniowej

godz. 12.30 – Przemarsz barwnego Korowodu Międzypokoleniowego z Archikatedry Lubelskiej na plac Władysława Łokietka przed budynek Ratusza

godz. 13.00 – Przejście korowodu ulicami Lublina na Most im. Mariana Lutosławskiego i utworzenie „Mostu Pokoleń”.