Dzień Papieski w Centrum Jana Pawła II w Lublinie

2015_SRLublinCentrum Jana Pawła II w Lublinie serdecznie zaprasza do świętowania tegorocznego Dnia Papieskiego we współorganizowanych przez nas wydarzeniach:

Kino-Papieski1. POKAZ FILMU pt. ?PÓJDŹ ZA MNĄ. TESTAMENT JANA PAWŁA II?
– 11 października

Po filmie będzie okazja porozmawiać z jego reżyserką, Wandą Różycką-Zborowską. Seans jest bezpłatny i odbędzie się 11 października br. w auli Akcji Katolickiej przy Al. Jana Pawła II 11 w Lublinie o godz. 17.30. Współorganizatorami są: Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana w Lublina oraz Parafia pw. Świętej Rodziny w Lublinie. Podczas seansu będzie przeprowadzona zbiórka na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. WIECZÓR ARTYSTYCZNY Z UDZIAŁEM m.in ZESPOŁU POWER SPIRIT
– 14 października

Odbędzie się 14 października br. w auli Akcji Katolickiej przy Al. Jana Pawła II 11 w Lublinie o godz. 17.30. Współorganizatorami są: Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz Parafia pw. Świętej Rodziny w Lublinie.

Koncer_papieski_16.10.20153. KONCERT ORGANOWY pt. ?JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY?
– 16 października

Będzie miał miejsce 16 października br. w kościele pw. Świętej Rodziny w Lublinie przy Al. Jana Pawła II 11 o godz. 19.00. Koncert poprzedzi uroczysta Eucharystia o godz. 18.00 ku czci św. Jana Pawła II. Współorganizatorem jest Parafia pw. Świętej Rodziny w Lublinie

4. OTWARCIE WYSTAWY ?RODZINA BOGIEM SILNA?
– 17 października

W dniu 17 października 2015 r. o godz. 17.15 w kościele pw. Świętej Rodziny w Lublinie, Al. Jana Pawła II 11, rozpocznie się nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą przed relikwią św. Jana Pawła II, a następnie uroczysta Msza św., po której zakończeniu nastąpi otwarcie wystawy ?Rodzina Bogiem silna?. Współorganizatorami są Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana w Lublina oraz Parafia pw. Świętej Rodziny w Lublinie.

Wydarzenia towarzyszące obchodom Dnia Papieskiego, organizowane w parafii pw. Świętej Rodziny w Lublinie przez Centrum Jana Pawła II w Lublinie, prezentuje ks. prałat dr Tadeusz Pajurek, prezes Centrum Jana Pawła II w Lublinie.

Print Friendly, PDF & Email