Dzień modlitwy za ofiary i byłych więźniów Majdanka – 17.09.2017

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Pamięci Majdanka” w Lublinie oraz Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Lublinie zapraszają na „Dzień modlitw za ofiary i byłych więźniów niemieckiego obozu koncentracyjnego na Majdanku„, który będzie miał miejsce 17 września 2017 r. (niedziela). Obchody rozpoczną się 17 września br. o godz. 10.00 Msza świętą w intencji pokoju z udziałem byłych więźniów Majdanka, w kościele parafialnym pw. św. Maksymiliana Kolbego przy ul. Droga Męczenników Majdanka 27.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

17 września 2017 r.

10.00 – Msza Święta – w kościele parafialnym – homilia: ks. dn. dr Piotr Siwicki, duchowny Kościoła greckokatolickiego

11.30 – Zbiórka gości na parkingu parafialnym i przejazd autokarem pod Mauzoleum na terenie Muzeum na Majdanku