Dobre kino ? w słusznym celu: Ambitny film dla seniora 10.11.2015

Caritas Archidiecezji Lubelskiej przedstawia wyjątkową ofertę, która pozwoli jeszcze skuteczniej pomagać potrzebującym. Wystarczy odwiedzić aulę Caritas, wygodnie usiąść, zrelaksować się i oglądać ?dobre kino ? w słusznym celu?.

slider-Kopia

Na pierwszy seans Caritas zaprasza już w najbliższy wtorek, 10 listopada 2015 r. o godzinie 10:00, podczas którego zostanie zaprezentowany film z cyklu: ?Ambitny film dla seniora?.

Będzie to film, który przeniesie nas do 1935 roku. Kiedy to trzynastoletnia Briony Tallis z zamożnej angielskiej rodziny, obiecującą młodą pisarka, dokona pewnego odkrycia. Jej pisarska wyobraźnia podsunie jej podejrzenia dotyczące przestępstwa, które dotknęło jej kuzynkę Lole. Nasza bohaterka będzie pewna, że widziała, jak zrobił to Robbie, służący w jej domu. Młody człowiek zostanie wtrącony do więzienia, a następnie wysłany do Francji, gdzie weźmie udział w bitwie pod Dunkierką. Po latach, sprawy powoli się wyjaśnią i nabiorą całkowicie innego obrotu.

Film będzie świetną okazją do spotkania się z rówieśnikami, rozmów, dyskusji, a przede wszystkim spędzenia aktywnie wolnego czasu.

Zapraszamy w najbliższy wtorek do Auli Caritas w Lublinie.
Al. Unii Lubelskiej 15, Lublin (wejście od ?Targu pod zamkiem?)
Opłata dobrowolna ? na rzecz podopiecznych Lubelskiej Caritas.
Ta wyjątkowa oferta pozwoli Caritas Archidiecezji Lubelskiej jeszcze skuteczniej pomagać potrzebującym.

W ramach projektu ?Dobre kino ? w słusznym celu? ? Caritas planuje poszerzyć ofertę o:

1) Spotkanie ze światem bajek ? inicjatywa przygotowana dla rodziców z małymi dziećmi dostosowana do 2 grup wiekowych: maluchy 3-6 lat i starszaki 7-10 lat. Celem spotkań jest promowanie wartości chrześcijańskich wśród dzieci za pomocą kreatywnych i inspirujących bajek.
Spotkanie odbywałoby się w niedzielne przedpołudnie od godziny 11:00.

2) Film dla mam z niemowlętami:
Oferta głównie dla mam. Będzie to świetna okazja, aby odwiedzić kino i to wraz z dzieckiem. Zapewniamy możliwość karmienia i przebierania niemowląt w trakcie filmu, w tym specjalne stanowisko do przewijania.

3) Spotkanie z filmem dla szkół:
Seans filmowy w ramach godzin szkolnych połączony z dyskusją panelową. Zapewniamy aulę na 225 osób, nagłośnienie i obsługę.

4) Projekcja dla wspólnot katolickich.

Celem umówienia kolejnych projekcji i ich terminu zachęcamy do kontaktu: Stanisław Gadzała menedżer Fundacji Dantis (powołanej przez Caritas AL), tel. 784-992-887, mail: stanislawgadzala@gmail.com

Print Friendly, PDF & Email