„Człowiek w zamyśle Bożym – Rodzina” – Rekolekcje o Świętej Rodzinie 27-30 marca

Przygotowując się do uroczystości ustanowienia Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie, parafia pw. Świętej Rodziny (Lublin, ul. Jana Pawła II 11) zaprasza na Rekolekcje o Świętej Rodzinie. Tematem przewodnim rekolekcji będą słowa: „Człowiek w zamyśle Bożym – Rodzina”, które odbędą się w dniach 27-30 marca 2022 r. Poprowadzi je Ojciec Szymon Górski, Misjonarz Świętej Rodziny.

Trwałą pamiątką Roku Rodziny i Światowego Spotkania Rodzin będzie ustanowienie Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie, w kościele pod jej wezwaniem na Czubach. Uroczystość będzie miała miejsce 9 czerwca, w 35. rocznicę wizyty Świętego Jana Pawła II w Lublinie i jednocześnie w 5. rocznicę konsekracji kościoła. Wśród wielu związanych z uroczystością wydarzeń organizowanych przez parafię znajdą się między innymi: rekolekcje o Świętej Rodzinie…

List pasterski Metropolity Lubelskiego na Wielki Post 2022 r.

PLAN REKOLEKCJI

Sobota – 26 marca 2022 r.

18.00 – Rozpoczęcie rekolekcji – Msza św. z nauką ogólną

Niedziela – 27 marca 2022 r.

7.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
8.30 – Msza św. z nauką dla dorosłych
10.00 – Msza św. z nauką dla dzieci
11.30 – Msza św. z nauką dla dorosłych
13.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
16.30 – Msza św. z nauką dla dorosłych
18.00 – Msza św. z nauką dla młodzieży

Poniedziałek – wtorek – środa (28-30 marca 2022 r.)

7.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
10.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
12.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
16.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
18.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
19.30 – Nauka rekolekcyjna dla młodzieży ze szkół średnich i studentów – w środę z Mszą św.

Spowiedź rekolekcyjna przez wszystkie dni rekolekcyjne rozpoczynać się będzie 30 minut przed każdą Mszą św.

Parafia Świętej Rodziny w Lublinie – transmisja Mszy na żywo:

parafia: https://www.rodzina.lublin.pl/