Być szczęśliwym w rodzinie – spotkanie z ks. Sławomirem Kostrzewą 27.11.2018

Wspólnota „Ignis Ardens” zaprasza w najbliższy wtorek, 27 listopada 2018 r., na  spotkanie z ks. Sławomirem Kostrzewą organizowane w parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie. Tematem konferecji będzie: „Być szczęśliwym w rodzinie. O duchowych zagrożeniach i sposobach ich przezwyciężania w małżeństwie i rodzinie”. Spotkanie rozpocznie Msza św. o godz. 18.00.

ks. Sławomir Kostrzewa – urodził się w 1979 roku, święcenia kapłańskie przyjął w roku 2010. Jest absolwent kulturoznawstwa UAM w Poznaniu (2003) i teologii (2010).  Duszpasterz akademicki, współpracuje z Ruchem Czystych Serc. Oprócz pracy duszpasterskiej zajmuje się problematyką wpływu mass-mediów na duchowość dzieci i młodzieży.

W programie spotkania: Msza św., konferencja i Adoracja Najświętszego Sakramentu.