Bezcenny dar – film dla całej rodziny u MB Różańcowej w Lublinie 14.08.2022

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie zaprasza w niedzielę 14 sierpnia 2022 r. o godz. 20.20 na projekcję filmu „Bezcenny dar”, która będzie miała miejsce parkingu przy kościele parafialnym (ul. Bursztynowa 20).

Film opowiada o historii Jasona Stevensa, który to po śmierci swojego dziadka spodziewa się sporego spadku. Zamiast tego dziadek przygotował dla niego krótki kurs przygotowawczy do życia zawarty w 12 zadaniach, które sam nazwał „podarunkami”. Starszy pan wystawia swojego wnuka na wyszukane próby, nakłania do podróży w głąb siebie i poszukania odpowiedzi na pytanie co tak naprawdę liczy się w życiu najbardziej – pieniądze czy szczęście?

„Bezcenny dar” to film który bawi wzrusza a przede wszystkim porusza skłaniając do szukania odpowiedzi na pytania od których nie warto uciekać. Wstęp jest wolny.