Betlejem w Lublinie – koncert na Globusie – 21.01.2018

W grudniu 2017 i w styczniu 2018 „Betlejem w Polsce” odwiedzi 12 polskich miast i największych hal koncertowych. Zostanie wykonanych kilkadziesiąt kolęd i pieśni bożonarodzeniowych w nowych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Podobnie jak w poprzedniej edycji, dochód z Betlejem w Polsce 2016/2017 zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

Zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady, m. in.: Natalia Kukulska, Igor Herbut, Kasia Moś, Daria Zawiałow, Mietek Szcześniak, Beata Bednarz, Mate.O, Agnieszka Musiał, Adam Krylik oraz Dana Vynnytska. Wokalistom będzie towarzyszyć AUKSO – jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie, która od ponad 20 lat jest wizytówką Polski na świecie. Ponadto specjalnie na Betlejem w Polsce 2017/2018 zostanie stworzony międzynarodowy zespół muzyczny, w skład którego wejdą wybitni instrumentaliści. Na scenie będzie można podziwiać również niezwykłe duety. Wokalistom będzie towarzyszyć także chór…, czyli my – około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

Bożonarodzeniowy koncert „Betlejem w Lublinie” będzie miał miejsce w niedzielę, 21 stycznia 2018 roku, o godz. 18.00 w hali Globus w Lublinie przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 4.

W Lublinie wystąpią: Natalia KUKULSKA, Kasia MOŚ, Mietek SZCZĘŚNIAK, MATE.O, Daria ZAWIAŁOW, Agnieszka MUSIAŁ, Beata BEDNARZ, Adam KRYLIK, Igor HERBUT, Dana VYNNYTSKA, Orkiestra Kameralna AUKSO, Międzynarodowy Band Muzyczny.

Szczegółowe informacje o koncertach na stronie: www.betlejemwpolsce.pl

Bilety na koncert: Betlejem w Lublinie – w cenach: 40, 60 i 80 zł – www.bilety24.pl oraz 727 550 550 – zainteresowane parafie.

Print Friendly, PDF & Email