Betlejem w Lublinie – 14.01.2019

Już 14 stycznia 2019 r. (poniedziałek), o godz. 19.00, w ramach radosnego świętowania Bożego Narodzenia, można będzie wziąć udział w koncercie „Betlejem w Lublinie„, który będzie miła miejsce w Hali „Globus” w Lublinie.

Betlejem w Polsce to niezwykła trasa koncertowa w 13 miastach w kraju z udziałem gwiazd polskiej estrady z towarzyszeniem Międzynarodowego Zespołu Muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego i patronatem Konferencji Episkopatu Polski i Arcybiskupa Stanisława Budzika – Metropolity Lubelskiego . To ponad 2 godziny muzycznych doznań i świątecznych emocji.

Zgodnie z piękną tradycją podzielimy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia. Przeżyj to z nami!

www.betlejemwpolsce.pl

W czasie koncertu można będzie usłyszeć utwory bożonarodzeniowe z Polski, Armenii, z krajów arabskich; kompozycje serbskie, norweskie, niemieckie, angielskie, irlandzkie, baskijskie, cejlońskie, ukraińskie, hebrajskie, etiopskie i te stworzone przez kanadyjskich Indian.

Zaśpiewają: Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał, Dawid Kwiatkowski, Bovska. Do chóru wybitnych wokalistów dołączy także publiczność, by w wspólnie zanucić piękne polskie kolędy.

Zagrają: Atom String Quartet, fenomenalne Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta – Fanfara Moldova. Pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m. in.: Yazeed Sakhnini – Arab z Nazaretu, Adeba – perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak – Żyd z Jerozolimy.

Dochód z trasy koncertowej. BETLEJEM w POLSCE jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących.

Bilety na koncert: www.bilety24.pl oraz parafie

Print Friendly, PDF & Email