31. Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę

rodziny2015W dniach 26-27 września 2015 r. odbędzie się 31. Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.

Tegoroczne pielgrzymowanie przebiegać będzie w łączności z uczestnikami 8. Światowego Spotkania Rodzin, które będzie miało miejsce dniach 22-27 września br. w Filadelfii (Pensylwania) w USA. Spotkaniu będzie przewodniczył papież Franciszek.

wmof-logo

Będzie to także szczególna okazja do modlitwy w intencji Ojca Świętego i zbliżającego się Synodu Biskupów poświęconemu problemom rodziny.

Centralnym punktem programu pielgrzymki będzie Msza święta w niedzielę 27 września, podczas której będzie miało miejsce odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz ślubowanie nowych doradców życia rodzinnego i zawierzenie małżeństw i rodzin Królowej Polski.

PROGRAM PIELGRZYMKI

Sobota, 26 września 2015

15.30 – Jasna Góra, kaplica Matki Bożej Częstochowskiej – Msza św. w intencji Ojczyzny ? przewodniczy J.E. Bp Jan Wątroba, Przewodniczący Rady ds. Rodziny KEP

19.30Droga Krzyżowa na Wałach ? Rozważania przygotowane przez Diecezję Sandomierską