100 lat istnienia Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza – 29.10.2023

Wdzięczne Bogu za 100 lat istnienia Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza – PDDM, siostry zapraszają na lubelskie obchody Jubileuszu, które będą miały miejsce 29 października 2023 r. (niedziela) o godz. 11.30 w Archikatedrze Lubelskiej.

Mszy św. przewodniczył będzie Abp Stanisław Budzik, Metropolita Lubelski. W liturgii weźmie udział Chór Jana Pawła II pod dyrekcją ks. dr. Tomasza Lisieckiego.

Zgromadzenie Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza w 2023 roku obchodzi jubileusz 100-lecia istnienia. Siostry są obecne w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach służąc poprzez apostolstwo eucharystyczno-kapłaństko-liturgiczne. Założone w 1924 roku przez błogosławionego księdza Jakuba Alberionego należą do Rodziny świętego Pawła. Zgromadzenie istnieje także w Polsce między innymi w Lublinie. Od roku 1990 siostry służą w Domu Kapłanów przy ulicy Bernardyńskiej 7.

Wdzięczne Bogu za 100 lat istnienia Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza pragniemy dzielić się naszą radością ze wszystkimi, wśród których żyjemy na co dzień i modlić się wspólnie podczas EUCHARYSTII, na którą serdecznie zapraszamy

więcej: www.pddm.pl

Print Friendly, PDF & Email