10. Gala Wolontariatu Caritas – 7.01.2023

W najbliższą sobotę, 7 stycznia 2023 r., w Domu Nadziei Caritas Archidiecezji Lubelskiej (al. Unii Lubelskiej 15) odbędzie się 10. Gala Wolontariatu Caritas.

Będzie to okazja do podsumowania działań w minionym roku oraz wyrażenia wdzięczności za trud i zaangażowanie wszystkich WOLONTARIUSZY Caritas Archidiecezji Lubelskiej: indywidualnych, Szkolnych Kół Caritas, Parafialnych Zespołów Caritas. W programie znajdzie się także miejsce na wspólne kolędowanie.

Jest to coroczna okazja do podziękowania wolontariuszom za cały rok pracy, czas który poświęcili podopiecznym naszej Caritas. Dlatego podczas Gali, jak co roku, zostaną wręczone wyróżnienia oraz statuetki w Plebiscycie Wolontariusz Roku. Rozstrzygniemy również semestralny konkurs 4xWy dla Szkolnych Kół Caritas. Główne nagrody to vouchery na wakacyjne wyjazdy.

Paulina Stepnowska, koordynator wolontariatu

PROGRAM:

• 9.30 – Eucharystią w kościele rektoralnym pw. św. Piotra Apostoła (pojezuickim) w Lublinie (ul. Królewskiej 9)
• 11.15 – Oficjalnie rozpoczniemy Galę Wolontariatu w Domu Nadziei Caritas Archidiecezji Lubelskiej (al. Uni Lubelskiej 15)
• 12.45 – Wspólne kolędowanie, które uświetni Młodzieżowa Orkiestra Kameralna- Eleftheria