Szkoła Proroków – spotkanie 2 listopada

Zapraszamy wszystkich kapłanów na kolejne spotkanie Szkoły Proroków, 2. listopada w poniedziałek o godz. 20.00. Spotkanie modlitewne z prośbą o rozpalenie darów DUCHA ŚWIĘTEGO, połączone z nauczaniem, odbędzie się w kościele św. Antoniego w Lublinie, na ul. Kasztanowej 1. Tym razem temat nauczania będzie następujący: Twój charyzmat. Czy wiesz jako go rozpoznać i rozpalić?

Niech nikogo z księży nie zniechęci fakt, że jest to dzień intensywnej pracy w parafiach. Przecież to Duch Święty daje nam siłę, moc słowa i entuzjazm. To dzięki Niemu cała praca kapłana ma sens, a bez mocy Ducha Świętego nie byłoby nawet kapłaństwa.

Stałą datą naszych spotkań jest pierwszy poniedziałek miesiąca, godzina 20.00. Miejsce również jest stałe: parafia św. Antoniego w Lublinie. Niech Księża czują się zaproszeni zawsze.

Ks. Marek Urban, ojciec duchowny kapłanów AL
Ks. Michał Zybała, Koordynator ds. Nowej Ewangelizacji w AL