Uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej 6.10.2024

W niedzielę, 6 października 2024 r., o godz. 12.00 rozpoczną się główne uroczystości odpustowe w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie – Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej, Patronki Nowej Ewangelizacji. Odpustowej Eucharystii będzie przewodniczył abp Stanisław Budzik.

Uroczystość jest jednocześnie dziesiątą rocznicą intronizacji cudownego obrazu Matki Bożej Latyczowskiej do kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie i szóstą rocznicą jego koronacji, łącząc się z liturgicznym wspomnieniem Matki Bożej Różańcowej, obchodzonym 7 października.

Doroczne uroczystości w sanktuarium poprzedzi przygotowanie duchowe, które w dniach 3-5 października br. poprowadzi o. Józef Grzywacz CSsR.

W dniu odpustu Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.30 i 18.00.