Wola Korybutowa, pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

22-130 Siedliszcze
Telefon:82 569 21 71
Księża :Szymański Krzysztof
Historia parafii:Myśl założenia par. powstała w 1937 r., kiedy proboszcz z Siedliszcza zarządził składkę na powiększenie k-ła. Mieszkańcy Woli Korybutowej, należącej wówczas do par. Siedliszcze, postanowili zebraną składkę przeznaczyć na zakupienie k-ła dla swojej wioski. Zakupiono plac o pow. 1 morgi. Opiekę duszpasterską nad powstałą w 1938 r. świątynią powierzono proboszczowi z Siedliszcza. Parafię erygował bp Stefan Wyszyński 1.12.1946 r. W skład parafii weszły wioski należące do Cycowa, Dorohuczy, Milejowa, Łańcuchowa, Puchaczowa i Siedliszcza. W 1992 r. z par. wyłączono na korzyść przywróconej do istniena par. Białka miejscowość Zgniła Struga.
Razem z par. założono cmentarz grzebalny w odl. 300 m od k-ła.
Kościół:
Miejscowości:Adamów, Barki, Borowo, Chojeniec kol., Chojeniec w., Dąbrowa, Malinówka, Wola Korybutowa, Zawadów, Zgniła Struga,