W sobotę 20.062026 odbyła się coroczna pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Lubelskiej do sanktuarium Matki Bożej w Wąwolnicy. Przybyło ok. 1500 ministrantów, lektorów, dziewczyn i chłopaków śpiewających w scholach parafialnych. Ks. Dominik Szymański zapytał niektórych z nich jaką nadzieję noszą w swoich sercach. Zapraszamy
Zostań PATRONEM naszego kanału: https://patronite.pl/sfd.kuria.lublin.pl