Konferencja prasowa zapowiadająca V Kongres Kultury Chrześcijańskiej

Katolicka Agencja Informacyjna zaprasza na konferencję prasową zapowiadającą V Kongres Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie oraz obchody 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Kongres będzie miała miejsce w dniach 13-16 października pod hasłem ?Wolność ocalona. Chrześcijańskie światło na ludzkich drogach?.

Spotkanie z dziennikarzami odbędzie się w piątek 16 września (piątek) 2016 godz. 13.00 w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie (Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6).

W konferencji udział wezmą: abp Stanisław Budzik, metropolita lubelski, abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński, rektor KUL, prof. Piotr Gutowski, Wydział Filozofii KUL, ks. dr Tomasz Adamczyk, sekretarz Kongresu.

Podczas konferencji zostaną przedstawione także warunki akredytacji i obsługi medialnej oraz każdy z dziennikarzy otrzyma szczegółowe materiały informacyjne.

Zainteresowani proszeni są o potwierdzenie obecności: sekretariat@ekai.pl

KAI-LUBLIN [mp/mz, V Kongresy Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie]: V Kongres Kultury Chrześcijańskiej odbędzie się od 13 do 16 października br. w Lublinie, na KUL. Będzie zarazem wydarzeniem inaugurującym obchody jubileuszu 100-lecia tej zasłużonej uczelni…[czytaj dalej]