XI Festyn Rodzinny na Poczekajce 10.06.2017

W sobotę 10 czerwca 2017 r. na „Poczekajce” (Al. Kraśnicka 76) w pięknym ogrodzie Braci Kapucynów, odbędzie się XI  Festyn Rodzinny „Wspólnota to ty i ja”. Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii „Poczekajka” oraz Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie.

Przygotowano mnóstwo atrakcji. Miłośnicy sportów będą mogli pojeździć kładami, poćwiczyć w siłowni na wolnym powietrzu. Dla nieco młodszej młodzieży i dzieci zostały przygotowane liczne gry i zabawy sprawnościowe, zjeżdżalnie dmuchane, trampoliny, euro bangee. Będzie także znakowanie rowerów i „Arka Noego”, gdzie będzie można pozyskać ciekawe nagrody. Na najmłodszych zaś czeka kinder kraina a w niej wiele niespodzianek i zabaw, także przejażdżki na kucykach, malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków. Dużą atrakcją dla wszystkich będą pokazy policji i straży pożarnej. Przez cały czas trwania festynu nie zabraknie konkursów, turniejów a na zwycięzców i uczestników tych zabaw czekać będzie mnóstwo ciekawych nagród.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 11.00 od uroczystego wręczenia nagród uczestnikom Rozgrywek o Puchar Niepokalanej „Poczekajka Cup2017”. Następnie swoje programy artystyczne zaprezentuje młodzież i dzieci ze szkół z terenu parafii.

O godzinie 20.00 rozpocznie się koncert znanej polskiej aktorki – Olgi Bończyk i wspólna zabawa.

Print Friendly, PDF & Email