Wspólnota Singli zaprasza na spotkanie u Świętej Rodziny

sw_rodzina2Z myślą o osobach idących przez życie samotnie, w każdą czwartą niedzielę miesiąca w parafii pw. Świętej Rodziny w Lublinie (al. Jana Pawła II 11) odbywają się spotkania i Msze św. dla singli.

W najbliższą niedzielę, 25 października 2015 r. o godz 19.00, Mszy św. dla singli przewodniczył będzie i kazanie wygłosi ks. prof. dr hab. Andrzej Szostek, następca św. Jana Pawła II w Katedrze Etyki, obecnie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Po Mszy św. odbędzie się tradycyjne spotkanie integracyjne w sali Akcji Katolickiej. W czasie spotkania przewidziany jest także wykład ks. prof. Andrzeja Szostka pt. „Jan Paweł II – świadek nadziei”.

„Jesteś samotny? Chcesz poznawać nowych ludzi i zawierać przyjaźnie? Szukasz dobrego męża lub żony? Takich osób jak ty jest więcej niż myślisz. Razem raźniej. Nie siedź w domu. Przyjdź do kościoła!?