Duchowy Prezent Świętego Mikołaja – rodzice swoi dzieciom

Duchowy Prezent Świętego Mikołaja to akcja modlitewna, której celem jest zachęcenie rodziców do podjęcia modlitwy i duchowej walki za swoje dzieci. Deklaracja modlitwy jest Duchowym Prezentem, który rodzice wręczają swojemu dziecku w dniu 6 grudnia, we wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, patrona dzieci i młodzieży.

Duchowy Prezent Świętego Mikołaja ma formę pięknego obrazka z wizerunkiem św. Mikołaja. Obrazek włożony jest do kremowej koperty. Duchowe Prezenty Świętego Mikołaja wysyłamy pocztą tradycyjną w dowolny zakątek świata. Przesyłka jest całkowicie darmowa.

Deklaracja modlitwy, będąca Duchowym Prezentem Świętego Mikołaja, jest częścią ruchu modlitewnego Krucjata modlitwy za młode pokolenie. Celem Krucjaty różańcowej jest podjęcie duchowej walki przeciwko własnym słabościom i grzechowi, a następnie ofiarowanie jej owoców wraz z codzienną modlitwą różańcową za wybrane dziecko i całe młode pokolenie. Krucjata dociera do dzieci i rodzin na całym świecie.

Duchowy Prezent można otrzymać na trzy sposoby:

1. Wypełnij formularz
2. Zadzwoń, tel. 512 440 046 (pon. – pt. godz. 9.00-16.00)
3. Napisz e-mail: duchowyprezent@bractworozancowe.pl

Przesyłka z Duchowym Prezentem Świętego Mikołaja jest bezpłatna. Nie wymagamy żadnych opłat. Duchowe Prezenty wysyłane są listem ekonomicznym za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas oczekiwania na przesyłkę to ok. 3-5 dni roboczych.

ORGANIZATOR:

Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie
Bractwo Różańcowe Akademii Młodzieżowej
www.duchowyprezent.pl
e-mail: duchowyprezent@bractworozancowe.pl
ul. ks. Michała Słowikowskiego 1, 20-124 Lublin
tel. 512 440 046 (pn.-pt. godz. 9.00-16.00)

GOŚĆ LUBELSKI [Duchowy prezent świętego Mikołaja]: Pomysł zrodził się z potrzeby modlitwy za młode pokolenie zgłaszanej przez rodziców i dziadków w setkach próśb o modlitwę. Podpisując specjalną deklarację włączamy się do krucjaty modlitewnej za młodych… [czytaj dalej]

 

Print Friendly, PDF & Email