Wspólnota to Ty i Ja – XIII Festyn Rodzinny na Poczekajce – 15.06.2019

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii „POCZEKAJKA” wraz z duszpasterzami parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych, całe rodziny na XIII FESTYN RODZINNY „Wspólnota to Ty i Ja”, który odbędzie się w sobotę 15 czerwca 2019 r. (sobota) w ogrodzie Ojców Kapucynów przy al. Kraśnickiej 76 w Lublinie na Poczekajce w godzinach od 11.00 do 22.00.

W programie:

• występy dzieci i młodzieży, zabawy, gry, konkursy, dmuchany plac zabaw, pokazy ratownicze i strażackie, klasztorne specjały, „Ogród św. Franciszka” z ciekawymi nagrodami, planetarium, kucyki, siłownia na świeżym powietrzu, harcowisko, kinder kraina oraz mnóstwo atrakcji i stanowisk gdzie można spędzić ciekawie czas
• od godziny 20.00 – wspólna taneczna zabawa z Zespołem Red Shoes Boogie Band

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Miasta Lublin.
Organizator informuje, że wydarzenie będzie archiwizowane w formie zdjęć i nagrań, które mogą być wykorzystane w celach informacyjnych, promocyjnych i statystycznych.