Wydział Duszpasterstwa

logo_archidiecezji_lubelskiejWitamy na oficjalnej stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa.
Dotychczasowa witryna: www.wd.kuria.lublin.pl będzie dostępna do końca listopada 2013 r.
Nowa witryna www na której się obecnie znajdujemy, oddana jest do dyspozycji Arcybiskupa Lubelskiego Stanisława Budzika dla wspierania różnych inicjatyw pastoralnych.
Dotyczy to min. koordynowania przedsięwzięć duszpasterskich oraz poszerzania istniejącego wymiaru komunikacji Pasterza archidiecezji z kapłanami i wiernymi świeckimi w parafiach.
Witryna wpisuje się w kościelną wizję internetu jako narzędzia dla podtrzymywania więzi wspólnoty wiary Pasterza diecezji z kapłanami i wiernymi świeckimi.
Nowa strona internetowa Wydziału Duszpasterstwa służy innym agendom kurialnym oraz tym, które poleca  Arcybiskup Lubelski.
Jest ona internetową substroną dla oficjalnej witryny internetowej archidiecezji lubelskiej, znajdującej się pod adresem: www.diecezja.lublin.pl
Ks. dr Ryszard Podpora
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa