Zaproszenie na warsztaty chórmistrzowskie „Zakładamy chór”

Archidiecezjalna Komisja ds. Muzyki Kościelnej zaprasza na warsztaty chórmistrzowskie „Zakładamy chór”, które odbędą się 16 września (sobota) 2017 roku w Lublinie, przy kościele p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego ul. Droga Męczenników Majdanka 27. Warsztaty poprowadzi Danuta Bałka-Kozłowska – dyrygent Chóru Ziemi Chełmskiej „Hejnał”, kierownik artystyczny Chóru Niewidomych Kobiet „Słoneczny Krąg”. Początek warsztatów o godzinie 9.00. Program warsztatów będzie koncentrował się wokół tematyki początków pracy z zespołem, ćwiczeń emisyjnych, doboru repertuaru pod względem muzycznym i liturgicznym.

Zgłoszenia należy przysyłać na adres: tomaszlisiecki77@gmail.com do 13 września 2017 roku. Serdecznie zapraszamy.