XIX Targi Wydawców Katolickich 17-19.11.2016

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich wraz z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie zapraszają na kolejne 19. Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 17-19 listopada 2016 r. w godzinach od 9.00-18.00 w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie (Al. Racławickie 14). Staną się one okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą wydawców katolickich.

Uroczyste otwarcie Targów nastąpi we wtorek 17 listopada o godz. 9.00. Otwarcia dokona J.E. Ksiądz Biskup Artur Miziński ? Sekretarz Generalny Konferencji Episkopatu Polski oraz Ksiądz prof. dr hab. Antoni Dębiński ? Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Targi odbywają się pod Honorowym Patronatem:

Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika ? Metropolity Lubelskiego
Pana Krzysztofa Żuka ? Prezydenta Miasta Lublin
Księdza Profesora Antoniego Dębińskiego ? Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

W pierwszym dniu Targów Stowarzyszenie Wydawców zaprasza na Koncert Polskiej Opery Kameralnej ? OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA.

Koncert odbędzie się w piątek ? 18 listopada, godz. 19.00 ? Aula Kardynała Stefana Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Wstęp na Targi jak i na koncert jest wolny.

i_pla-targi