Wydarzenia biblijne w listopadzie

Szkoła Słowa Bożego w Archikatedrze Lubelskiej 24 listopada 2016 r.

Dzieło Biblijne Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej i Szkoła Formacji Duchowej zapraszają na wspólnotowe przeżywanie Lectio Divina  w Archikatedrze Lubelskiej w czwartek,  24 listopada 2016 r. Medytacja na kanwie tekstu Ewangelii z I Niedzieli Adwentu (Mt 24,37-44) rozpoczyna się o godz. 19.45.

?Jerozolima na kartach biblijnych i w różnych tradycjach religijnych?
Spotkanie biblijne Ognisko Światła i Miłości w Kaliszanach

W dniach 26-27 listopada 2016 r. Ognisko Światła i Miłości w Kaliszanach i Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej organizuje spotkanie biblijne pt. ?Jerozolima na kartach biblijnych i w różnych tradycjach religijnych?.
Rozpoczęcie spotkania w Kaliszanach – w sobotę 26 listopada o godz. 10.00. Zakończenie w niedzielę 27 listopada po południu.
Informacje i zapisy: Ognisko Światła i Miłości w Kaliszanach ? Tel. 81-8285008

W Blasku i Mocy Słowa Bożego: Duchowa lektura Biblii
Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Staszica 16
29 listopada 2016 r.

Dzieło Biblijne Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na Eucharystię oraz duchową lekturę Biblii ? we wtorek 29 listopada 2016 r. o godz. 19.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Staszica 16. Temat: Wartość Starego Testamentu: Dlaczego teksty Starego Testamentu są tak ważne dla chrześcijan?

Wszystkie wydarzenia prowadzi ks. prof. Mirosław S. Wróbel.
Serdecznie Zapraszamy!