Spotkanie lubelskiego środowiska absolwentów KUL 14.02.2016

Rada Absolwentów przy Rektorze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II we współpracy z Samorządem Studentów oraz Towarzystwem Przyjaciół KUL zaprasza na spotkanie otwarte lubelskiego środowiska absolwentów KUL. Celem spotkania jest integracja środowiska absolwentów KUL oraz dyskusja na temat możliwych form rozwoju współpracy i wzajemnych relacji KUL ? Studenci ? Absolwenci.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 lutego 2016 r. (niedziela) w budynku Centrum Transferu Wiedzy, Al. Racławickie 14, wejście od strony Kościoła Akademickiego. Początek spotkania o godz. 15.30

15.30 ? Spotkanie przy kawie, rozmowy towarzyskie (sala CTW-56)

16.00 ? Jak możemy wspólnie działać na rzecz integracji środowiska absolwentów KUL? Spotkanie na temat możliwości współpracy i rozwoju wzajemnych relacji.

Wystąpią: Ks. Prof. Antoni Dębiński, Rektor KUL oraz przedstawiciele Rady Absolwentów, TP KUL, Samorządu Studentów i Legii Akademickiej (sala CTW-102)

16.45 ? Praca w grupach tematycznych oraz podsumowanie

Proponowane tematy: Jak możemy budować wspólnotę; Czego oczekują absolwenci; Co mogą zaoferować; Sposoby komunikacji; Chrześcijański Tydzień Społeczny 2016; Jak możemy świętować Jubileusz 100 lecia KUL?

18.00 ? Recital Fortepianowy w ramach Opus Magnum ? KULowskie wieczory z muzyką, Gmach Główny Aula im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Wstęp wolny.

Dodatkowe informacje i zgłoszenie udziału:

Agnieszka Jurczak tel: 81 532 64 32, 662 487 212
Grzegorz Grządziel tel: 601 243 484
Elżbieta Mroczkowska: 502 015 005

Zgłoszenia prosimy dokonać do dnia 10 lutego br. na Formularzu Zgłoszeniowym. Możliwe jest także zgłoszenie telefoniczne.

PATRONAT MEDIALNY: Radio eR