Spektakl o życiu codziennym św. siostry Faustyny

Zapraszamy na spektakl „Życie zwyczajne siostry F.!” w wykonaniu Teatru Pierwszego Kontaktu z Lublina.

Życie zwyczajne siostry F. to dynamiczna opowieść o życiu codziennym św. siostry Faustyny przedstawiona na podstawie narracji znanych jej osób. Poznajemy rodzinę bohaterki, siostry, ks. Sopoćkę i świadków jej ostatnich chwil. Wszystko to podkreślone zostaje prostymi środkami wyrazu – scenografia jednocześnie pełni rolę mobilnego rekwizytu, który przemieszczany przez aktorów tworzy nowe teatralne realia, muzyka to śpiewy a cappella. Jest to uniwersalna opowieść o zmaganiach jednostki w codziennych relacjach z innymi ludźmi w obliczu spotkania z Bogiem.

Spektakl – w niedzielę 1 października o godzinie 19.15 w Amfiteatrze Kościół na Poczekajce (Al. Kraśnicka 76, Lublin)

Spektakl jest realizowany w ramach projektu: Z Kulturą do Nieba – VIII edycja.

Wydarzenie to jest realizowane przy wsparciu Finansowym Miasta. Lublin w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie.
Patronat honorowy objęli:
O. Andrzej Kiejza – Minister Prowincjalny