Rodzinalia 2015 – parafialny festyn rodzinny

RODZINALIA 2015 PLAKAT A3 POPRAWIONY RGBParafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Lublinie (ul. Bazylianówka 85) zaprasza w niedzielę, 14 czerwca 2015 r., na VII Parafialny Festyn Rodzinny RODZINALIA 2015. Festyn będzie się odbywał na boisku sportowym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Lublinie, przy ul. Spółdzielczości Pracy nr 65.

W programie festynu między innymi:

12.30 ? Msza św. z udziałem Parafialnej Orkiestry Dętej z Szastarki (kościół)
13.45 ? Występ Parafialnej Orkiestry Dętej z Szastarki (boisko)
14.15 ? Występ Scholi ?Promyczki?
14.50 ? Występy taneczne i muzyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza
15.05 ? Przedszkolaki ? występ muzyczny dzieci z Mszy św. dla przedszkolaków
15.25 ? Występy muzyczne młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Lublinie
15.45 ? Występ dzieci z Niepublicznego Przedszkola ?Dzieciaki.pl?
16.00 ? Bitwa wodno-balonowa
16.20 ? Pokaz Państwowej Straży Pożarnej
17.00 ? Koncert główny ? Lubelska Federacja Bardów
18.15 ? Dziecięcy Zespół Piesni i Tańca z Bogucina ?Bogutki?
18.45 ? Wielka sztafeta rodzinna
19.15 ? Festynowa Zumba
19.40 ? 20.00 ? Zakończenie Festynu ? losowanie nagród

Podczas festynu między innymi pokazy służb mundurowych: Straży Pożarnej, Policji, Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej, Inspekcji Transportu Drogowego.

Atrakcjami festynu będą: sztafeta rodzinna, gry i zabawy sportowe prowadzone przez Parafialny Klub Sportowy, warsztaty plastyczne, rękodzielnicze, komiksowe, konkurs plastyczny, malowanie twarzy, przejażdżki konne, basen z kulkami dla dzieci, trampoliny, dmuchane place zabaw, zjeżdżalnie, dla każdego coś dobrego grill ks. proboszcza, bigos, grochówka, wiejski stół, ciasta stoisko kosmetyczne.

Wszystkie informacje na stronie: http://marianie.lublin.pl/rodzinalia