Tydzień Biblijny 2015

bibl. rekol. Nałęczów 2015 IV 24-26 (1).png

W Blasku i Mocy Słowa Bożego – Duchowa lektura Biblii

Dzieło Biblijne Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na Eucharystię oraz duchową lekturę Biblii w Tygodniu Biblijnym ? we wtorek 21 kwietnia 2015 r. o godz. 19.00 ? w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie przy ul. Staszica 16. Temat: ?Droga do prawdziwego szczęścia ? ?Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą? (Mt 5,8) ?. Prowadzi: ks. prof. Mirosław S. Wróbel.

Szkoła Słowa Bożego w Archikatedrze Lubelskiej

Dzieło Biblijne Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej i Szkoła Formacji Duchowej zapraszają na wspólnotowe przeżywanie Lectio Divina w Archikatedrze Lubelskiej w Tygodniu Biblijnym w czwartek, 23 kwietnia 2015 r. Medytacja na kanwie tekstu Ewangelii z IV Niedzieli Wielkanocnej (J 10,11-18) rozpoczyna się o 19.45. Prowadzi: ks. prof. Mirosław S. Wróbel.

W Skarbcu Biblijnej Mądrości

Dom  Rekolekcyjny ?Promień? Zgromadzenia Sióstr Służek NMP Niepokalanej w Nałęczowie oraz Dzieło Biblijne Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej zaprasza w Tygodniu Biblijnym w dniach 24-26 kwietnia 2015 r.do Domu Rekolekcyjnego ?Promień? (Nałęczów, ul. 1-go Maja 24) na Spotkanie Biblijne z cyklu ?W Skarbcu Biblijnej Mądrości?. Temat spotkania brzmi: ?Doświadczenie Boga wraz ze św. Łukaszem Ewangelistą?.
Prowadzący: Ks. prof. Mirosław S. Wróbel.
Informacje szczegółowe i zapisy:
Dom Rekolekcyjny ?Promień? ? tel. 81 501 44 32.