Pueri Cantores Lublinenses w Kazimierzu Dolnym 3.05.2017

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja Apostoła w Kazimierzu Dolnym (ul. Zamkowa 1) zaprasza na Koncert Charytatywny na rzecz Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego pod wezwaniem św. Anny, który odbędzie się 3 maja 2017 r. (środa) o godz. 15.00 w kościele farnym.

W programie:

występ Archidiecezjalnego Chóru Chłopięco-Męskiego Pueri Cantores Lublineneses

koncert organowy w wykonaniu księdza Attili Hontiego

Kazimierskie Stowarzyszenie Dobroczynne pw. św. Anny kontynuuje tradycję Fundacji dla Starców i Kalek pod wezwaniem Świętej Anny, która w Kazimierzu Dolnym przez prawie 500 lat (1530-1953) pomagała osobom niepełnosprawnym. Reaktywowane w 2012 roku stowarzyszenie jest dziś zrzeszeniem osób zawiązanym dla niesienia pomocy i wspierania osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w szczególności osób niepełnosprawnych, z zaburzeniami psychicznymi i starszych.